payday loans
  • English
  • Greek
ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕΙΣ ΚΑΘΗΓΗΤΩΝ
Title Filter     Display # 
# Article Title Date
101 Aνακοίνωση εξετάσεων εργαστηρίου «ΔΙΑΧΕΙΡΗΣΗ ΚΑΙ ΒΕΛΤΙΩΣΗ ΒΟΣΚΟΤΟΠΩΝ » Thursday, 08 June 2017
102 Εργαστηρ.εξετάσεις του μαθήματος ΠΟΙΟΤΗΤΑ ΚΑΙ ΕΛΕΓΧΟΣ ΤΡΟΦΙΜΩΝ( πρώην ΕΠΙΘΕΩΡΗΣΗ ΚΤΗΝ/ΚΗΣ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ. Thursday, 08 June 2017
103 Ανακοίνωση εξετάσεων εργαστηρίου Βοοτροφία Tuesday, 06 June 2017
104 Ανακοίνωση εξετάσεων εργαστηρίου Αγελαδοτροφία Tuesday, 06 June 2017
105 Εξετάσεις Εργαστηρίου Διατροφής Αγροτικών Ζώων ΙΙ Monday, 05 June 2017
106 Εξετάσεις Εργαστηρίου Διατροφής Αγροτικών Ζώων Ι Monday, 05 June 2017
107 Εξετάσεις Εργαστηρίου Παθολογίας Αγροτικών Ζώων Monday, 05 June 2017
108 Ανακοίνωση εξετάσεων εργαστηρίου «ΠΤΗΝΟΤΡΟΦΊΑ» Thursday, 01 June 2017
109 Ανακοίνωση εξετάσεων εργαστηρίου «ΓΑΛΑΚΤΟΚΟΜΙΑ» Thursday, 01 June 2017
110 ΕΡΓΑΣΤΗΡΙΑ ΜΙΚΡΟΒΙΟΛΟΓΙΑΣ - ΑΝΟΣΟΛΟΓΙΑΣ - ΛΟΙΜΩΔΩΝ ΝΟΣΗΜΑΤΩΝ Monday, 29 May 2017
111 Εργαστηρ.εξετάσεις του μαθήματος ΠΟΙΟΤΗΤΑ ΚΑΙ ΕΛΕΓΧΟΣ ΤΡΟΦΙΜΩΝ( πρώην ΕΠΙΘΕΩΡΗΣΗ ΚΤΗΝ/ΚΗΣ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ. Friday, 26 May 2017
112 Εργαστηριακές εξετάσεις ΠΟΙΟΤΗΤΑΣ ΚΑΙ ΕΛΕΓΧΟΥ ΤΡΟΦΙΜΩΝ Ζ.Π. Wednesday, 26 April 2017
113 Ανακοίνωση Εργαστηρίων ΠΟΙΟΤΗΤΑΣ ΚΑΙ ΕΛΕΓΧΟΥ ΤΡΟΦΙΜΩΝ Tuesday, 07 March 2017
114 Ανακοίνωση Εργαστηρίων ΠΟΙΟΤΗΤΑΣ ΚΑΙ ΕΛΕΓΧΟΥ ΤΡΟΦΙΜΩΝ Tuesday, 07 March 2017
115 ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ ΕΡΓΑΣΤΗΡΙΟΥ ΔΙΑΧΕΙΡΗΣΗ ΒΟΣΚΟΤΟΠΩΝ -ΛΕΙΜΩΝΕΣ Tuesday, 07 March 2017
116 ΕΠΙΘΕΩΡΗΣΗ ΚΤΗΝ/ΚΗΣ ΠΑΡ/ΓΗΣ (ΕΡΓΑΣΤΗΡΙΑ) Friday, 24 February 2017
117 ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΕΞΕΤΑΣΕΩΝ ΓΕΝΕΤΙΚΗ ΒΕΛΤΙΩΣΗ (ΘΕΩΡΙΑ, Τ.Γ., ΧΕΙΜ. 2016-17) Wednesday, 22 February 2017
118 ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΕΞΕΤΑΣΕΩΝ ΓΕΝΕΤΙΚΗ ΒΕΛΤΙΩΣΗ (ΘΕΩΡΙΑ, Ζ.Π., ΧΕΙΜ. 2016-17) Wednesday, 22 February 2017
119 ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΕΞΕΤΑΣΕΩΝ ΕΡΓΑΣΤΗΡΙΟΥ ΓΕΝΕΤΙΚΗΣ ΒΕΛΤΙΩΣΗΣ ΑΓΡ. ΖΩΩΝ (Β' ΕΞΕΤ. ΧΕΙΜ. Α.Ε. 2016-17) Wednesday, 22 February 2017
120 εργαστήριο Αιγοπροβατοτροφίας Tuesday, 21 February 2017
121 Επαναληπτικές εξετάσεις του εργαστηρίου του μαθήματος «Φυσιολογία Θρέψης Αγροτικών Ζώων», με διδάσκ Tuesday, 14 February 2017
122 Επαναληπτικές εξετάσεις εργαστηρίου "Αγελαδοτροφία" Wednesday, 08 February 2017
123 Αδαλάκης Σ. Monday, 06 February 2017
124 ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ΕΡΓΑΣΤΗΡΙΟΥ ΠΑΡΑΣΙΤΟΛΟΓΙΑΣ ΑΓΡΟΤΙΚΩΝ ΖΩΩΝ Friday, 03 February 2017
125 ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ΕΡΓΑΣΤΗΡΙΟΥ ΑΝΑΤΟΜΙΑΣ ΑΓΡΟΤΙΚΩΝ ΖΩΩΝ Friday, 03 February 2017
126 ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΕΞΕΤΑΣΕΩΝ ΕΡΓΑΣΤΗΡΙΟΥ ΓΕΝΕΤΙΚΗΣ ΒΕΛΤΙΩΣΗΣ ΑΓΡ. ΖΩΩΝ (Α' Α.Ε. 2016-17) Wednesday, 01 February 2017
127 Αποτελέσματα Εξετάσεων Εργαστηρίου του Μαθήματος “Παθολογία Αγροτικών Ζώων” Sunday, 29 January 2017
128 Αποτελέσματα Εξετάσεων Εργαστηρίου του Μαθήματος “Εφαρμοσμένη Διατροφή Αγροτικών Ζώων” Saturday, 28 January 2017
129 Αποτελέσματα Εξετάσεων Εργαστηρίου του Μαθήματος “Διατροφή Αγροτικών Ζώων II” Saturday, 28 January 2017
130 ΥΛΗ ΕΞΕΤΑΣΕΩΝ ΓΕΝΕΤΙΚΗΣ ΒΕΛΤΙΩΣΗΣ ΑΓΡΟΤΙΚΩΝ ΖΩΩΝ Tuesday, 24 January 2017
131 Αποτελέσματα Εξετάσεων Εργαστηρίου του Μαθήματος “Φυσιολογία Θρέψης Αγρ. Ζώων” (καθηγ. κ. Μπαμπίδης) Sunday, 22 January 2017
132 Αποτελέσματα Εξετάσεων Εργαστηρίου του Μαθήματος “Διατροφή Αγροτικών Ζώων Ι” Sunday, 22 January 2017
133 ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΕΡΓΑΣΤΗΡ. ΕΞΕΤΑΣ. ΤΕΧΝΟΛ. ΚΡΕΑΤΟΣ Friday, 20 January 2017
134 ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ ΓΙΑ ΕΠΑΝΑΛΗΠΤΙΚΕΣ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ΕΡΓΑΣΤΗΡΙΩΝ ΠΤΗΝΟΤΡΟΦΙΑ- ΓΑΛΑΚΤΟΚΟΜΙΑ & ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΑ ΘΡΕΨΕΩΣ Wednesday, 18 January 2017
135 ΑΝΑΚΟΊΝΩΣΗ-ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ ZOOTECHNIA 2017 Tuesday, 17 January 2017
136 Εργαστήριο Μικροβιολογίας - Ανοσολογίας & Εργαστήριο Λοιμωδών Νοσημάτων (Εξετάσεις - παλιοί) Tuesday, 17 January 2017
137 Ανακοίνωση πραγματοποίησης εξετάσεων Εργαστηρίων με τον κ. Μπαμπίδη Monday, 16 January 2017
138 ΑΝΑΚΟΊΝΩΣΗ ΠΡΑΓΜΑΤΟΠΟΙΗΣΗΣ ΕΞΕΤΆΣΕΩΝ ΕΡΓΑΣΤΗΡΙΩΝ Monday, 16 January 2017
139 ΕΡΓΑΣΤΗΡΙΟ ΓΕΝΕΤΙΚΗΣ ΒΕΛΤΙΩΣΗΣ ΑΝΑΠΛΗΡΩΣΗ ΜΑΘΗΜΑΤΩΝ ΚΑΙ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ (ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΣ 2017) Monday, 16 January 2017
140 Ανακοίνωση εξετάσεων Εργαστηρίου «Aγελαδοτροφία» Thursday, 12 January 2017
141 Ανακοίνωση εξετάσεων Εργαστηρίου «Aγελαδοτροφία» Thursday, 12 January 2017
142 Ανακοίνωση εξετάσεων Εργαστηρίου «Κτηνοτροφικά φυτά-βοσκές » Thursday, 12 January 2017
143 Ανακοίνωση εξετάσεων Εργαστηρίου «Πτηνοτροφία» Thursday, 12 January 2017
144 Ανακοίνωση εξετάσεων Εργαστηρίου «Γαλακτοκομία» Thursday, 12 January 2017
145 Ανακοίνωση εξετάσεων Εργαστηρίου «Φυσιολογία Θρέψης Αγροτικών Ζώων» (Με τον κ. Ι.Μητσόπουλο) Thursday, 12 January 2017
146 Διδάσκων Β. Μπαμπίδης: Ανακοίνωση εξετάσεων Εργαστηρίου «Εφαρμοσμένη Διατροφή Αγροτικών Ζώων» Wednesday, 04 January 2017
147 Διδάσκων Β. Μπαμπίδης: Ανακοίνωση εξετάσεων Εργαστηρίου «Φυσιολογία Θρέψης Αγροτικών Ζώων» Wednesday, 04 January 2017
148 Διδάσκων Β. Μπαμπίδης: Ανακοίνωση εξετάσεων Εργαστηρίου «Παθολογία Αγροτικών Ζώων» Wednesday, 04 January 2017
149 Διδάσκων Β. Μπαμπίδης: Ανακοίνωση εξετάσεων Εργαστηρίου «Διατροφή Αγροτικών Ζώων ΙI» Wednesday, 04 January 2017
150 Διδάσκων Β. Μπαμπίδης: Ανακοίνωση εξετάσεων Εργαστηρίου «Διατροφή Αγροτικών Ζώων Ι» Wednesday, 04 January 2017
 
<< Start < Prev 1 2 3 4 5 Next > End >>
Page 3 of 5
RocketTheme Joomla Templates